Zápisový den

Zápisový den pouze pro stálé členy se bude konat
ve středu 9. 9. 2020 dle časového harmonogramu:

1. Oddíl Rodiče a děti 16:00 – 17:00 hod (pro obě skupiny)
  2. Oddíl Předškolní děti, Gymnastika žákyně (Po) 17:00 -18:00 hod
  3. Oddíl Mladší žactvo, Starší žactvo, Gymnastika žáci Út + žactvo Čt 18:00 -19:00 hod
  4. Oddíl Dorost, dospělé složky (Ženy, Muži, Volejbal, Posilovna aj.) 19:00 – 20:00 hod

Prosíme, dostavte se na stanovený termín zápisového dne. Nezapomeňte s sebou roušky a členské průkazy s vylepenou známkou!

Všichni stálí členové, kteří měli zaplaceny oddílové příspěvky za minulé pololetí a nemohli docházet od poloviny března z důvodů uzavření sokolovny do cvičení, obdrží v novém pololetí 50% slevu z aktuálního ceníku oddílových příspěvků na 2. pololetí 2020. Aktuální ceník naleznete v odkazu v menu.

Dále upozorňujeme, kdo se nedostaví na zápisový den, nemůžeme Vám pak zaručit možnost se přihlásit v pozdějším termínu a následně docházet na cvičení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás

Vaši cvičitelé T.J. Sokol Prosek