BUĎ FIT CELÁ RODINA
26. září 2020 – Sokol spolu v pohybu a #BeActive Night – BUĎ FIT CELÁ RODINA

I letos budeme „SPOLU V POHYBU“! Tradiční týden sokolských akcí Sokol spolu v pohybu a #BeActive Night se blíží. V minulém roce jsme testovali Vaši zdatnost. Pro letošní rok máme připravené téma tradičních českých her. Vítáme k nám na zahradu celou rodinu včetně seniorů. Během dne zde budou pro Vás nachystána samoobslužná stanoviště se zábavnými hrami. Věříme, že děti naučíme něco nového a starším ročníkům třeba oprášíme vzpomínky na mládí. Nezapomeňte se též zaregistrovat na večerní bojovku, závod v orientačním běhu s úkoly. Na trasu závodu mohou jen přihlášení účastníci! S sebou baterku, nejlépe čelovku a psací potřeby. Kdo chce, může si přinést buřtíka na opékání.

Program akce BUĎ FIT CELÁ RODINA

10 – 12 hodin – program na zahradě  pro nejmenší děti a seniory

12 – 13 hodin – technická přestávka

13 – 15 hodin – program na zahradě pro starší děti a rodiče

15 – 21 hodinvečerní bojovka #BeActive Night, táborový oheň

Fotogalerie

Navzdory epidemiologické situaci a rozmaru počasí se letošní akce vydařila. Moc jsme si to s Vámi užili a těšíme se na příště.

Fotogalerie z akce zde…