Chata Tělocvičné jednoty Sokol Prosek v Rokytnici nad Jizerou

Zveme Vás na pobyt do sokolské chaty v Rokytnici nad Jizerou. Nejkrásnější partie Krkonoš a Jizerských hor jsou z naší chaty na dosah. V zimních měsících je v provozu lyžařské středisko v Rokytnici nad Jizerou (Studenov a Horní domky). Běžkařské tratě Vás zavedou na Dvoračky, a do nejvyšších partií Krkonoš – oblast Labské louky, Harrachovy kameny, Vrbatovy, Labské a Vosecké boudy či na Sněžné jámy. Jižním směrem je v blízkosti podhůří Krkonoš, vhodné zejména na letní turistické a cyklistické výlety. V Pasekách nad Jizerou jsou unikátní výhledy a Muzeum zapadlých vlastenců. Západně jsou jen přes řeku Jizerské hory s krásnou rozhlednou Štěpánkou, autem jsou pak dostupné nekonečné běžecké tratě z Jizerky a v Polsku Jakuszyce – Szklarska Poreba.

Chata je určena pro individuální, nebo skupinovou rekreaci. Má velmi výhodnou polohu, v zimě cca 10min chůze od Ski areálu  (vleky pro děti i dospělé). V letním období lze využít její skvělé polohy pro pěší turistiku a cykloturistiku. V Rokytnici lze pronajmout sportovní halu, volejbalové kurty aj.

Kapacita: max. 46 míst / 9 pokojů (4 pokoje v přízemí (2+5+6+6 lůžek), 5 pokojů patro (4+5+5+6+7 lůžek), některá lůžka jsou na palandách

Stravování: je individuální, kuchyně je vybavena potřebným nádobím, velkými sporáky a lednicemi. Bez problémů zde lze vařit i pro celou kapacitu chaty.

Vybavení: jídelna s TV, společenská místnost s pingpongovým stolem, knihovna, nově vybudované toalety a sprchy v přízemí (muži / ženy), plynové ústřední topení, lyžárna (kolárna), před chatou vlastní louka, posezení, ohniště

Parkování: Před chatou, cca 10 míst, lze zaparkovat i s autobusem

Ceny ubytování

Dospělí nad 18 let
460 Kč osoba/noc

Děti a mládež do 18 let
290 Kč osoba/noc

Děti do 3 let bez nároku na lůžko – zdarma

Rekreační poplatky

Dospělí nad 18 let 25 Kč osoba/noc

(Ve smyslu obecně závazné vyhlášky města Rokytnice nad Jizerou č. 1/2021, o místním poplatku z pobytu)

Rezervace: Zájemci o ubytování pište prosím na e-mail chatarokytnice@email.cz

Důležité upozornění: Ubytovaní hosté jsou povinni před odjezdem uklidit pokoj a společné prostory sokolské chaty za pomoci připravených mycích a desinfekčních prostředků. Děkujeme za pochopení.