Chata Tělocvičné jednoty Sokol Prosek v Rokytnici nad Jizerou

Zveme Vás na pobyt do sokolské chaty v Rokytnici nad Jizerou. Nejkrásnější partie Krkonoš a Jizerských hor jsou z naší chaty na dosah. V zimních měsících je v provozu lyžařské středisko v Rokytnici nad Jizerou (Studenov a Horní domky). Běžkařské tratě Vás zavedou na Dvoračky, a do nejvyšších partií Krkonoš – oblast Labské louky, Harrachovy kameny, Vrbatovy, Labské a Vosecké boudy či na Sněžné jámy. Jižním směrem je v blízkosti podhůří Krkonoš, vhodné zejména na letní turistické a cyklistické výlety. V Pasekách nad Jizerou jsou unikátní výhledy a Muzeum zapadlých vlastenců. Západně jsou jen přes řeku Jizerské hory s krásnou rozhlednou Štěpánkou, autem jsou pak dostupné nekonečné běžecké tratě z Jizerky a v Polsku Jakuszyce – Szklarska Poreba.

Chata je určena pro individuální, nebo skupinovou rekreaci. Má velmi výhodnou polohu, v zimě cca 10min chůze od Ski areálu  (vleky pro děti i dospělé). V letním období lze využít její skvělé polohy pro pěší turistiku a cykloturistiku. V Rokytnici lze pronajmout sportovní halu, volejbalové kurty aj.

Kapacita: max. 42 míst / 8 pokojů (3 pokoje v přízemí (5+5+6 lůžek), 5 pokojů patro (3+4+6+6+8 lůžek), některá lůžka jsou na palandách

Stravování: je individuální, kuchyně je vybavena potřebným nádobím, velkými sporáky a lednicemi. Bez problémů zde lze vařit i pro celou kapacitu chaty.

Vybavení: jídelna s TV, společenská místnost s pingpongovým stolem, knihovna, nově vybudované toalety a sprchy v přízemí (muži / ženy), plynové ústřední topení, lyžárna (kolárna), před chatou vlastní louka, posezení, ohniště

Parkování: Před chatou, cca 10 míst, lze zaparkovat i s autobusem

Ceny ubytování

Dospělí a děti od 12 let
390 Kč osoba/noc

Děti do 12 let
260 Kč osoba/noc

Děti do 3 let s vlastní postýlkou zdarma

Členové Tělocvičné jednoty Sokol Prosek
Sleva -20 Kč osoba/noc

Rekreační poplatky

Dospělí nad 18 let 25 Kč osoba/noc

(Ve smyslu obecně závazné vyhlášky města Rokytnice nad Jizerou č. 1/2021, o místním poplatku z pobytu)

Rezervace: Zájemci o ubytování pište prosím pouze na e-mail sokolprosek@seznam.cz

Důležité upozornění: Klíče od pokoje, vstupních dveří a lyžárny sokolské chaty se vyzvedávají oproti vratné kauci 1000,- Kč/pokoj v Praze v sokolovně T. J. Sokol Prosek, Na Proseku 6/15, Praha 9 – Prosek u pověřeného člena Výboru, který s objednatelem ubytování sepíše Smlouvu o ubytování. Ubytovaní hosté jsou povinni před odjezdem uklidit pokoj a společné prostory sokolské chaty za pomoci připravených mycích a desinfekčních prostředků. Klíče se též odevzdávají pověřenému členovi Výboru v Praze v sokolovně na Proseku, a to vždy ve středu ve 20h. Zájemci o ubytování pište prosím na e-mail sokolprosek@seznam.cz. Děkujeme za pochopení.

Soubory ke stažení:

Smlouva o ubytování ve formátu.pdf

Smlouva o ubytování ve formátu.docx