Školní rok 2021/2022
25. – 26. září 2021 – Sokol spolu v pohybu  #BeActive Night – BUĎ FIT CELÁ RODINA – Pohádkový les

I letos budeme „SPOLU V POHYBU“! Týden sokolských akcí Sokol spolu v pohybu a #BeActive Night se blíží. V minulých ročnících jsme testovali Vaši zdatnost, hráli tradiční české hry a tento rok pro Vás připravujeme u nás na zahradě loutková divadélka a v přilehlém okolí orientační závod Pohádkovým lesem. Akce je vhodná pro celou rodinu, včetně malých dětí a seniorů. V pohádkovém lese budou od soboty 25.9. 16:00h do neděle 26.9. 19:00h ukryty kartičky s úkoly a hádankami na téma českých pohádek. Mapa orientačního závodu bude vyvěšena na nástěnce sokolovny a na našich webových stránkách v den konání akce.