Týden sportu zdarma 2022

V rámci projektu Hl. města Prahy – Týden sportu zdarma 2022, Vás zveme na otevřenou hodinu sportovní gymnastiky. Budete si moci vyzkoušet veškerá gymnastická nářadí a náčiní pod dohledem zkušeného trenéra (prostná, hrazda, kladina, kruhy, bradla, přeskokové nářadí, šplh apod.).

KDY: ve čtvrtek 29.12.2022 mezi 16-20h

KDE: Ve velkém sále Tělocvičné jednoty Sokol Prosek, Na Proseku 6/15, 190 00 Praha 9

Rezervace možná emailem na sokolprosek@seznam.cz, vstup zdarma.

Zobrazit zdrojový obrázek

Nábor nových členů do oddílu SHOKI Jiu Jitsu

Oddíl SHOKI Jiu Jitsu T.J. Sokol Prosek přijímá nové členy – dospělé a dorost od 14 let.

Oddíl SHOKI Jiu Jitsu se zaměřuje na výuku sebeobrany. Kombinuje tradiční hodnoty Jiu Jitsu a moderní sebeobranné techniky k dosažení co nejlepších výsledků proti různým druhům útoků.

Jiu Jitsu patří mezi nejvyhledávanější sebeobranné umění:

– získáte základní sebeobranné návyky a dovednosti

– zlepšíte si celkovou fyzickou kondici

– zpevníte svaly po celém těle

– zlepšíte flexibilitu

– 100% se odreagujete od stresu

– poznáte skvělou partu lidí

Kdy cvičíme

Trénujeme ve velkém sále každý čtvrtek od 20:00 hodin.

Kontakt: Bc. Roman Olšák – 607 622 591, romanolsak@seznam.cz

Elektronickou přihlášku do oddílu můžete vyplnit zde…

Pozvánka na výlet na Tetín – 12.11.2022

Srdečně vás zveme na výlet do malého městečka na řekou Berounkou. Je to místo spojené s českou mytologií, zde měla bydlet jedna z dcer knížete Kroka Teta. Je to také místo, kde byla zavražděna kněžna sv. Ludmila, babička knížete sv. Václava. Na výlete dlouhém 8,5 nás čeká krásná příroda, výhledy a bezva kamarádi. Podrobnosti v přiložené pozvánce. S dotazy se obracejte na vyletysokol@seznam.cz.

Lekce Jógy na Proseku

ÚTERÝ od 19:00h

ČTVRTEK od 19:00h

v prostorách T.J. Sokol Prosek, Na Proseku 6/15, Praha 9

1 700 Kč / permanentka na 10 vstupů | 190 Kč / lekce

Jóga může být i pro Vás cestou, jak porozumět sobě i druhým. Jak získat rovnováhu a klid za všech okolností. Pokud se chcete o józe dozvědět více a vyzkoušet její blahodárné účinky na tělo i duši, není nic lepšího než se zúčastnit některé z lekcí.

V rámci lekcí se věnujeme systému Hathajógy, který upřednostňuje pomalé pohyby v souladu s dechem a výdrž v jednotlivých pozicích. Cvičíme v malé tělocvičně v 1. patře, kde jsou k zapůjčení podložky i deky. Rezervace není nutná.

Těší se na Vás cvičitelka

Lenka Novotná

delfinek.lenka@seznam.cz

FB/delfinekYOGA

24. září 2022 – Sokol spolu v pohybu #BeActive Night – BUĎ FIT CELÁ RODINA – Prosecký orienťák

Aktuálně: Vážení účastníci, gratulujeme Vám k úspěšnému zdolání Proseckého orienťáku. Výhru si můžete vyzvednout v sokolovně na Proseku ve středu 5.10. v 18h nebo po dohodě v jiný termín. Děkujeme.

Tělocvičná jednota Sokol Prosek pro Vás připravila zábavnou orientační hru proseckým zákoutím. Najděte místa, která jsou vyznačena na mapě a odpovězte na otázky prostřednictvím webového formuláře. Všichni účastníci, kteří odpoví správně alespoň na 3 otázky, obdrží věcné ceny.

Více na https://www.sokolprosek.cz/prosecky-orientak/

Školení první pomoci pro cvičitele

Ve čtvrtek 15.9.2022 od 16:00 -19:30h se koná v malém sále v sokolovně Na Proseku 6/15, Praha 9 – Prosek intenzivní kurz první pomoci pro cvičitele.
Školení povede profesionální záchranář a bude zaměřeno na úrazy, se kterými se můžete setkat při cvičení v tělocvičně a venku na sportovišti.

Zápisy do oddílů T.J. Sokol Prosek pro 2. pol. 2022

Vážení členové T.J. Sokol Prosek,

od 1.9. 2022 budou probíhat zápisy do oddílů na 2. pololetí 2022 prostřednictvím elektronického webového formuláře. Tento zápis platí pouze pro stálé členy! Noví zájemci budou osloveni později dle volné kapacity jednotlivých oddílů.

Vyplňte prosím následující elektronický formulář (odkaz na webové adrese: https://www.sokolprosek.cz/zapisy-2-pol-2022/). Pole uvedená hvězdičkou jsou povinná. Pečlivě zvažte všechny změny oproti stávající registraci a vyplňte aktuální email, na který Vám přijde potvrzení o zápisu a odkaz ke stažení faktury s údaji k provedení platby.

Platbu členských a oddílových příspěvků uhraďte prosím nejpozději do 14. dnů na bankovní účet Tělocvičné jednoty Sokol Prosek číslo: 241618389/0800, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo člena a do zprávy pro příjemce napište, že se jedná o členské a oddílové příspěvky, jméno člena a oddíl, do kterého jste se přihlásili.

Příspěvky můžete uhradit též v hotovosti naší matrikářce, a to pouze ve středu 7.9.2022 od 17 – 20h ve velkém sále T.J. Sokol Prosek. Ve 2. pololetí 2022 se hradí pouze oddílové příspěvky, roční členská známka ČOS platí po celý kalendářní rok 2022. Roční členskou známku na rok 2022 hradí pouze ti členové, kteří minulé pololetí necvičili a neplatili ji v lednu 2022.

Upozorňujeme, že cvičitelé již nemohou vybírat žádné platby v hotovosti během cvičebních hodin, pozdější platby budou možné pouze na bankovní účet. Cvičení oddílů T.J. Sokol Prosek ve 2. pololetí 2022 začne v týdnu od 19.9.2022. Bez uhrazených příspěvků nesmí člen cvičit ani vstupovat do tělocvičny.

V případě dotazů nás kontaktujte na email sokolprosek@seznam.cz.

Výbor Tělocvičné jednoty Sokol Prosek