Gymnastický příměstský tábor 2021

Vážení rodiče, milé děti,
oddíl sportovní gymnastiky T.J. Sokol Prosek pořádá letos o prázdninách v termínu 12.-16. července 2021 gymnastický příměstský tábor, který je vhodný pro všechny děti, nejen sokolíky, od 6 -18 let, začátečníky i pokročilé. Připraven je pestrý sportovní i zábavný program, teplé obědy, svačinky, pitný režim každý den od 8 – 16h.
Pokud by Vás nabídka oslovila, vyplňte prosím závaznou přihlášku uvedenou v příloze a zašlete ji zpět elektronicky na náš email. Dále uhraďte prosím částku 2500 Kč na účet jednoty, podle podmínek uvedených na přihlášce (pro sourozence je po dohodě možná sleva). V den konání tábora je pak nutné odevzdat vytištěnou a podepsanou přihlášku, lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, čestné prohlášení o bezinfekčnosti, negativní test na covid-19 a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.
V případě, že se Vám tento termín nehodí, ale třeba příští rok byste o podobný příměstský tábor měli zájem, můžete nám dát zpětnou vazbu.
Děkujeme a těšíme se na Vás
Cvičitelé T.J. Sokol Prosek

Závazná přihláška na gymnastický příměstský tábor